Poppentheater tijdens herfstvakantie

  • Geschreven door 

EELDE-PATERSWOLDE - Zoals elk jaar heeft de Culturele Raad Eelde in de herfstvakantie weer een voorstelling voor peuters en kleuters georganiseerd. Poppentheater Peterselie komt op woensdag 25 okt met de voorstelling ‘ALLE EENDJES…” in Ons Dorpshuis.

Er worden twee voorstellingen gespeeld: om 13:30 uur en om 15:00 uur. Het is een een interactieve vertelvoorstelling met poppen voor kinderen van 2 tot 6 jaar. Er worden bekende liedjes in gezongen, begeleid door de gitaar.

We maken in het verhaal mee, dat een eendenkuiken geboren wordt en dat hij de wereld van de sloot in zijn eentje gaat ontdekken. Hij komt allerlei leuke (en minder leuke) dieren tegen en aan het eind is hij heel blij dat zijn moeder weer in de buurt is!


Locatie: Ons Dorpshuis, Bähler Boermalaan 4, Paterswolde
Datum: woensdag 25 oktober, 13:30 uur en 15:00 uur.
Entree € 3,00 incl. iets lekkers.
Voorverkoop: TIP-kantoor (in Micadeau Mode), Hoofdweg 179, Paterswolde, tel. 050 3094640

't Weer in Eelde-Paterswolde

Eelde-Paterswolde